Osobní šperky z Tagua ořechů

Šperk je vyrobeny z úžasného přírodního materiálu

Originální a jedinečné osobní šperky 3D Memories z Tagua ořechů.

Šperk je vyrobeny z úžasného přírodního materiálu – ořechů palmy Tagua. Připomínají kámen nebo slonovinu, jsou lehké, hladké a velice příjemné na dotek. Vygravírujeme Vám do nich otisky Vašich dětí nebo jiný motiv.

Ukázka osobních šperků z Tagua ořechu s otiskem nožiček, s motivem pampelišky, se znamením zvěrokruhu, které jsme pro Vás již vyrobili.

Podrobné informace

Tagua ořech
Je lehký, hladký a velice příjemné na dotek.
Co gravírujeme?
Gravírujeme otisky nožiček a ručiček nebo otisky tlapiček zvířecích mazlíčků. Také umíme vygravírovat i jiné originální motivy. Například pampelišku.
Výběr barvy

Osobní šperk z Tagua ořechu se znamením zvěrokruhu

Sada Kouzelné otisky
Při objednání osobního šperku máte možnost zakoupit v našem e-shopu 3D Memories mini sadu Kouzelné otisky 3D Memories (pro vytvoření otisků na šperk) za výhodnější cenu.

Mini sada Kouzelné otisky 3D Memories

Výroba šperku z Tagua ořechu

Dárková krabička
Dárková krabička ke každému šperku zdarma.

Dárková krabička na osobní šperk

Cena osobního šperku z Tagua ořechu

Udělejte radost nejen sobě …

Postup při výrobě osobních šperků

Vytvoření 3D odlitku, barevného otisku, fotografie

3D odlitek zhotovíte pomocí 3D Memories odlévacích sad. Na otisky nožičky nebo ručičky použijte Kouzelné otisky. Pokud již máte 3D odlitek nebo otisk nožičky a ručičky vytvořený, zašlete nám jej. V případě fotografie, dbejte na to, aby dítě na fotografii mělo za sebou nejlépe bílé nebo barevně jednotné pozadí.

Odeslání 3D odlitku nebo barevného otisku ke zpracování

3D odlitek a barevný otisk nožičky nebo ručičky nebo fotografii nám zašlete Českou poštou, vše vám nepoškozené vrátíme zpět. Barevný otisk a fotografii můžete poslat emailem.

Kontakt

3D Memories,  Spotřebitelská 484, 155 31 Praha 5 - Lipence nebo naskenovaný e-mailem na info@3D-Memories.cz

Zaplacení zálohy

Před zahájením výroby osobního šperku Vás vyzveme k zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny stříbrného šperku a 70% z ceny zlatého šperku.

Výroba osobního šperku

Náš tým odborníků pro Vás vyrobí jedinečný osobní stříbrný šperk z 3D odlitku nebo barevného otisku nožičky a ručičky nebo osobní šperk z chirurgické oceli s vygravírovaným otiskem nožičky, ručičky nebo fotografie.

Krásná vzpomínka

Úžasný a hodnotný osobní šperk Vám zašleme v dárkové krabičce. Darovat ho můžete k narození miminka, k 1. narozeninám, křtinám, Vánocům, atd. .

Spotřebitelská 484, Praha 5

© ® Osobní šperky 3D Memories - Ludmila Zájedová